MFK Slovan Sabinov vs. MFK Stará Ľubovňa 2:1 (1:0)

Dĺžka:90 minút

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli povzbudiť našich futbalistov na ich domácom zápase.

17. kole IV. ligy - Sever dospelých dňa 10.11.2019 odohrali sabinovskí futbalisti posledný zápas jesennej časti sezóny 2019/2020. Na domácej pôde privítali futbalistov z MFK Stará Ľubovňa. Prvá polovica stretnutia skončila bezgólovou remízou, góly začali padať až v druhom polčase, najprv sa vedenia ujali domáci v 46. minúte, v 67. minúte hostia zápas vyrovnali, avšak v 85. minúte sa domáci opäť ujali vedenia. V ďalšom priebehu hry góly už nepadli a sabinovčania sa s jesennou časťou rozlúčili víťazstvom 2:1. Po jesennej časti sa sabinovčania nachádzajú na 8. mieste s 24 bodmi.

Góly: 46´ Pankuch, 85´ Vantruba - 67´ Perháč

Žlté karty: 43´ Hricov - 45´ Kinský, 50´ Chovanec, 56´ Lapoš, 61´ Selep, 69´ Beňo

Červená karta: --- - ---

Rozhodovali: Židišin, Marko, Maliňák

MFK Slovan Sabinov: Kočan - Kolpák Ľ., Janiga "C", Hricov, Pankuch, Bašista, Homoľa (87´ Siman), Sabol (90´ Kolarčík), Semaník, Čekan (60´ Blaščák), Vantruba

FK Svit: Beňo - Kosturko, Chovanec, Kinský, Šuga (65´ Solotruk), Košč, Vresilovič, Perháč, Kupec, Lapoš, Selep

Jesenná časť sezóny bola ukončená, jarná časť začne 21.3.2020.

Dĺžka: 90 min