MFK Slovan Sabinov vs. FK Gerlachov 2:0 (1:0)

Dĺžka:90 minút

Ďakujeme všetkým, ktorí rešpektujú platné opatrenia ÚVZ SR.

V 11. kole IV. ligy - Sever dospelých dňa 04.10.2020 odohrali sabinovskí futbalisti domáci zápas jesennej časti sezóny 2020/2021. Na domácom trávniku privítali klub FK Gerlachov. Zápas pre hráčov bol o to náročnejší, keďže im chýbal "dvanásty hráč" na tribúne. Vzhľadom na túto situáciu domácich o to viac potešilo viťazstvo 2:0. Vedenia sa ujali už v prvom polčase v 11. minúte gólom Kolarčíka, na začiatku druhej polovici hry v 48´ spečatil víťazstvo sabinovčanov Demko gôlom zo štandartnej situácie. Domácim víťazstvom sa priebežne udržali na prvej priečke a majú na konte 23 bodov.

Góly: 11´ Kolarčík, 48´ Demko - ---

Žlté karty: 83´ Kračinovský - 22´ Krafčík, 52´ Poliak, 83´ Hoľpit

Červená karta: --- - ---

Rozhodovali: Maličký, Drenko, Baldovský

MFK Slovan Sabinov: Lipčák - Kračinovský, Dedina, Janiga "C", Demko, Ľ. Kolpák, Vranko, Bašista (80´ Semaník), Pankuch, D. Blaščák (68´ Homoľa), Kolarčík (68´ Tomaško)

Nasledujúce zápasy:

12. kolo - 11.10.2020 (nedeľa) o 14:30 h: MŠK Spartak Medzilaborce vs. MFK Slovan Sabinov (FŠ Medzilaborce)

13. kolo - 18.10.2020 (nedeľa) o 14:00 h: MFK Slovan Sabinov vs TJ Družstevník Župčany (FŠ Sabinov)

Dĺžka: 90 min