III. liga - dorast
MFK Slovan Sabinov vs. OŠK Fintice 5:1 (0:0)

Dĺžka:90 minút

V 6. kole dorasteneckej III. ligy dňa 09.09.2017 odohrali sabinovskí dorastenci futbalový zápas na domácej pôde. Rovesníkov z Fintíc zdolali 5:1. Prvých 45 minút bol zápas vyrovnaný, do šatní hráči odchádzali s bezgólovou remízou. Druhý polčas bol gólovo úspešnejší, domáci sa v koncovke strelecky presadili päťkrát, hostia sieť domácich rozvlnili iba raz a to až v závere zápasu.

Góly: 47´ a 52´ Strelec, 57´ Kolarčík, 85´ Drab, 90´ Matulaj - 88´ Greš

Žlté karty: 77´ Strelec - 81´ Lejko

Rozhodoval: Troščák

Momentálne sa sabinovskí dorastenci nachádzajú na 1. mieste so 14 bodmi.

Nasledujúce zápasy:

7. kolo - 16.09.2017 (sobota) o 15.00 hod: MFK Stará Ľubovňa - MFK Slovan Sabinov

8. kolo - odohrané 30.08.2017: MFK Slovan Sabinov - TJ Družstevník Čirč 7:1

9. kolo - 30.09.2017 (sobota) o 10:00 hod: FAMT Prešov - MFK Slovan Sabinov